naše investice

mint living

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Vivamus blandit tortor eu justo tempus, et bibendum magna iaculis.
Mauris mattis nisl enim, vitae efficitur augue interdum eu. Duis lectus turpis, lacinia congue condimentum id, gravida at risus.

Brno Campus

Rezidenční areál dokončený v roce 2012

Praha Vysočanský mlýn

Pronájem zahájíme v polovině roku 2023.

Plzeň Skvrňany

Pronájem zahájíme v polovině roku 2022.

PROJEKT

Mint Living Brno Campus

Naše první akvizice, projekt Mint Living Brno v Brně Bohunicích.

Mint Living Brno je moderní především rezidenční areál dokončený v roce 2012, obsahující 120 bytů a 3574 m2 moderních kancelářských a maloobchodních prostor. Projekt je v těsné blízkosti moderního areálu Masarykovy Univerzity, Fakultní nemocnice Brno, obchodního centra Campus Square a kancelářského komplexu Campus Science s nájemci jako KIWI, KBC, ESET nebo Mall. Ttao kombinace spolu s výborným napojením na dálnici a městskou hromadnou dopravu činí tuto lokalitu mimořádně atraktivní pro pronájem efektivně řešených malometrážních bytů.

Brno je v současnosti jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících trhů ve střední Evropě, díky unikátní koncentraci místních i zahraničních technologických firem. Podle našeho názoru má Brněnský rezidenční trh všechny předpoklady k dalšímu zdravému růstu. Přes negativní vliv globální pandemie ceny bytů v Brně pokračují v růstu. Ceny nájmů bytů v Brně zůstaly od začátku roku v porovnání s centrem Prahy velmi stabilní.

projekt

Mint Living Praha Vysočanský mlýn

Naše druhá akvizice, projekt Mint Living Praha Vysočanský mlýn, byla podepsána 30.6.2021.

Předmětem akvizice je první etapa nově vznikajícího komplexu Vysočanského mlýna, který nabídne jedinečnou kombinaci špičkové rezidenční architektury, doplňkových komerčních funkcí a moderního umění v atmosféře bývalého industriálního areálu pekáren Odkolek, to vše jen 5 minut chůze od stanice metra Vysočanská.

Projekt nabídne 4 rezidenční objekty s více než 200 nájemními byty a podzemními garážemi, které budou dokončeny v Q3 2023 a akvizice bude vypořádána ve Q4 2023.

Byty budou plně a atraktivně vybavené nejen kuchyněmi ale i veškerým nábytkem a budou splňovat představy i náročných nájemců. Nájemci budou moci využívat denní recepci, noční a víkendovou službu a pestrou škálu dodatečných služeb, které jejich bydlení usnadní a zpříjemní. Domy a byty budou vybaveny jednotným vysoce bezpečným vstupním systémem na bázi RFID technologie a všechny byty budou vybaveny moderní vzduchotechnikou s rekuperací.

Pronájem zahájíme v polovině roku 2023.

vizualizace projektu

aktuality o projektu

Generální dodavatel projektu dokončuje třetí nadzemní podlaží u všech 4 bytových objektů (A1, A2, B1, B2).

projekt

Mint Living Plzeň Skvrňany

Naše třetí akvizice, projekt Mint Living Plzeň Skvrňany, byla podepsána 9.8.2021.

Čtyři bytové objekty jsou první fází zcela nově budovaného rezidenčního areálu v Plzni Skvrňanech. Celkem se jedná o více než 100 bytů s plochou přesahující 5 000 m2. Projekt bude dokončen a zkolaudován v Q4 2022, kdy proběhne také vypořádání akvizice.

Byty budou stejně jako u ostatních projektů Mint Living plně a atraktivně vybavené kuchyněmi i veškerým nábytkem. Nájemci budou moci využívat denní recepci, noční a víkendovou službu a pestrou škálu dodatečných služeb, které jejich bydlení usnadní a zpříjemní. Domy a byty budou vybaveny jednotným vysoce bezpečným vstupním systémem na bázi RFID technologie.

Pronájem zahájíme v polovině roku 2022.

vizualizace projektu

aktuality o projektu

Generální dodavatel projektu dokončuje hrubou stavbu všech 4 objektů (BD1, BD2, BD3, BD4).

KONTAKT

Investujte s námi pro budoucnost

info@mintgroup.cz

MINT rezidenční fond SICAV, a.s.
Václavské náměstí 773/4
Nové Město,Praha 1
110 00 Praha

+420 225 988 225

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na:
https://www.conseq.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju

© 2022 Mint Investments a.s.
web by